0543 544 53 48

Ataşehir İkinci El Eşya Alan YerlerAtaşehir İkinci El Eşya Alanlar

Evleriniz de ofisleriniz de gündelik hayatınız da kullandığınız eşyalarınızı atmak yerine satmaya ne dersiniz. Ataşehir ikinci el eşya alan yerler olarak 20 yılı aşkın süredir çalışmalarına devam etmekte olan yıldız ticaret sizlerden gelen bütün eşyalara fiyatlandırma yapmaktadır. Yapmanız gereken ise çok basit bizlere mobil numaralarımız veya tıkla teklif al bölünden göndereceğiniz resimlere bakılarak ve sizlerden gelen bilgiler doğrultusun da fiyatlandırma yapılacaktır, yapılan fiyatlandırma sonrasın da onay verildiği takdirde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz gelerek eşyalarınızın incelenmesi sonrasın da tamamı nakit ödemeniz yapılarak teslim alma işlemi yapılacaktır. Sizlerden istenen en hassas durum ise telefon görüşmelerin de vereceğiniz bilgilerin detayı kırık çalışmayan veya pas olabilir bunların bilgilerini eksiksiz bir şekilde vermeniz durumunda yapılan fiyatlandırmayı etkilediğini sizlerde göreceksiniz. Yıldız ticaret Ataşehir ikinci el eşya alan yerler olarak sizlere kalite hizmet vermek için sizler ile birlikte.

Alt text

Ataşehir İkinci El Led Tv Alan YerlerAtaşehir İkinci El Led Tv Alanlar

Teknoloji devrinin tam ortasındayız ve hepimizin evlerinde iş yerlerinde olan televizyonlardan bahsedeceğiz. Sizlerin de satmak istediği televizyonlarınız var ise yüksek fiyat garantisi veren yıldız ticaret olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız, yapmanız gereken işlemler ise çok basit Ataşehir televizyon alanlar olarak sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz, bizlere göndereceğiniz resimlere ve telefon görüşmelerin de vereceğiniz bilgilere dayanarak fiyatlandırma yapılacaktır ve onay sonrasın da sizin istediğiniz gün ve saatte gelinerek tamamı nakit ödemesi yapılıp eşyalarınızın satın alma işlemi yapılacaktır. Sizlerden istenen en hassas durum ise televizyonlarınız hakkında eksiksiz bilgi vermeniz aksi durum da televizyonunuz da piksel hatası veya çerçevesin de çizikler var ise alım işlemi yapılmayacaktır. Ataşehir televizyon alan yerler olarak sizlerden gelen bütün televizyonlara fiyat verilecektir, tabi göndereceğiniz televizyon tüplü ise değerlendiremiyoruz daha çok aldığımız televizyonlar Led, lcd yani yeni teknoloji son 5 yılı geçmemiş eşyalar nedeni ise bizler temiz ürün alıp temiz ürün satıyoruz. Biz televizyon aldığımız gibi televizyon satış işlemi de yapmaktayız, aradığınız bir televizyon var ise ürün kodunu bizlere gönderdiğiniz takdirde stoklarımız dan kontrolü yapılarak sizler geri dönüşü yapılacaktır.

Alt text

Ataşehir İkinci El Elektronik Eşya Alan YerlerAtaşehir İkinci El Elektronik Eşya Alanlar

Elektronik eşyalar hayatımızı kolaylaştırması ile bilinmektedir. Ataşehir elektronik eşya alanlar adı altında 20 yılı aşkın süredir hizmetlerine devam etmekte olan yıldız ticaret sizlerden gelen bütün tekliflere cevap vermektedir, yapmanız gereken ise çok basit bizlere mail mesaj veya mobil numaralarımızdan ulaşarak eşyalarınızın resimlerini gönderdiğiniz takdirde yapılacak olan fiyatlandırma onayından sonra uzman ekiplerimiz gelerek tamamı nakit ödemesini yaparak eşyalarınızın teslim alma işlemini yapacaktır. Sizlerden istenen en önemli husus ise eşyalarınız hakkın da eksiksiz ve detaylı bilgi vermeniz nedeni ise size yapılacak olan fiyatlandırmayı etkilemesinden dolayı aksi durumlarda çalışmayan veya herhangi bir bölgesinde çalışmayan aksam olan eşyalarınızın alım işlemi yapılmayacaktır.

Alt text

Ataşehir İkinci El Mobilya Alan YerlerAtaşehir İkinci El Mobilya Alanlar

Gündelik hayatımızda kullandığımız eşyalardan bahsediyoruz, bunlar koltuk takımı yatak odası takımı ve benzeri eşyalarınız zaman geçtikçe değişimi olması gereken eşyalar olarak bilinmekte peki değişim esnasında kullanmadığınız eski mobilya eşyalarını ne yapıyorsunuz. Satmayı hiç düşündünüz mü, ikinci el mobilya alanlar Ataşehir adı altın da sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Göndereceğiniz resimlerin kontrolünden sonra eşyalarınızı sizin istediğiniz gün ve saatte gelinip alım işlemi yapılacaktır. Bütün alım yaptığımız eşyalarda olduğu gibi göndereceğiniz resimler de dahil olmak üzere vereceğiniz detaylı bilgiler kontrol edilerek fiyatlandırama yapılacaktır, yani görüşmelerimiz de vereceğiniz bilgiler aslında eşyalarınızın fiyatını belirleyecektir. Ataşehir eşya alan yerler olarak sizler ile paylaşmak istediğimiz bir husus ise eşyalarınızın zaman geçtikçe aslında yıprandığını ve artık rahatlık vermek yerine rahatsız ettiğinin farkına varıyoruz, sağlığımız için olsun günün yorgunluğunu atmak için olsun rahat olmak hepimizin hakkı peki neden eşyalarınızı yenileyerek eskilerini satmayı düşünmüyorsunuz, göndereceğiniz resimler ve vereceğiniz onay sonrasın da eşyalarınız siz yorulmadan evinizi den gelinip taşıması nakliyesi yapılacaktır.

Alt text

Ataşehir Antika Alanlar

Ataşehir Antika Alan Yerler

Antika denildiği zaman aklınıza eski eşyalar gelebilir, Antika evet eski eşyalardır ancak tarihi bir değeri olan objelere eşyalara antika diyoruz. Zaman zaman karşılaştığımız durumlardan bahsetmemiz gerekirse 20 yıl önce dedesinden kalma eski bir köstekli saatin tarihi değeri olduğunu düşünenlerimiz var hayır antika eski çağlardan günümüze gelmiş ve karbon testlerin de geçekliği bariz şekilde kanıtlanmış eşyalardır. Ataşehir Antika Alanlar olarak sizlere 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz, yapmanız gereken ise resimlerini çektiğiniz antikalarınızı bizlere göndermek göndereceğiniz resimlere bakılarak ve yerinde uzman ekiplerimizin kontrolü neticesinde alım işlemi yapılarak tamamı nakit ödemeniz yapılacaktır.