0543 544 53 48

Bahçelievler İkinci El Eşya Alan Yerler

Bahçelievler İkinci El Alanlar


Artık eşya derdine son Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar olarak sizlere hizmet vermekte olan İstanbul Spot olarak sizlere hizmet vermekteyiz yapmanız gereken çok basit Bahçelievler 2. El Eşya yukarıda ki mobil numaralarımızdan bizler ulaşarak ürün resimlerini gönderdiğiniz takdirde fiyatlandırma yapılacaktır ve yapılan fiyatlandırma sonucunda onay verdiğiniz takdirde sizlere en yakın ekiplerimiz gelerek tamamı nakit olmak üzere ödemenizi yaparak ürünlerinizi teslim alacaktır. Bahçelievler Eski Eşya denildiği zaman yıllardır aklınıza gelen bizler sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlerden istediğimiz en önemli durum ürünleriniz hakkında tam bilgi vermeniz yapacağımız fiyatlandırma açısından daha sağlıklı olacaktır. sizlerin memnun etmek için çalışmakta olan İstanbul Spot sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Alt text
Bahçelievler İkinci El Led Tv Alanlar

Bahçelievler Led Tv Alanlar


Yılların hızla geçmesiyle teknolojinin de gelişmesi insanların ihtiyaçlarını her zaman farklı yönlere itmektedir. Peki siz Bahçelievler 2. Led Tv Alan Yerler olarak bizler ile tanışmadınız mı bizler yıllara meydan okuyarak Bahçelievler Spot işi yapanlar olarak sizlerleyiz peki bizler nasıl çalışıyoruz çalışma şeklimiz şu şekildedir satmam istediğiniz Led Tv ürünlerinizin resimlerini bizlere çekerek gönderdiğiniz takdirde sizlere bir fiyatlandırma yapılacaktır ve yapılan fiyatlandırmaya onay verdiğiniz takdirde sizlere en yakın saha ekiplerimiz gelerek tamamı nakit olmak üzere ödemesini yapıp ürünlerinizi teslim alacaklardır sökme taşıma nakliye bu tür işlemleri gelen personellerimiz yapmaktadır. Yukarıda ki mobil numaralardan bizlere ulaşarak ürünlerinizin fiyatlarını öğrenebilir ve satabilirsiniz sizlerin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir peki biz sadece Led Tv ürünlerimi alıyoruz tabi ki hayır Bahçelievler Eski Televizyon ürünlerinizi de alıyoruz bunlar Bahçelievler Lcd Tv Alan Yerler olarak da hizmet vermekteyiz. Bizleri arayın nedeni ise işini profesyonel şekilde yapmakta ve nesilden nesil e aktaranlar olarak hizmet vermekteyiz 1990 dan beri bu işi yapmakta olan İstanbul Spot sizlere saygılarını sunmaktadır.

Wathsapp Hattımız : 0543 544 53 48

Alt text
Bahçelievler İkinci El Elektronik Eşya Alanlar

Bahçelievler İkinci El Elektronik Eşya Alanlar


Bahçelievler 2. El Elektronik Eşya dendiği zaman aklınıza ne geliyor biz size söyleyelim Bahçelievler Bilgisayar , Bahçelievler Kombi Alanlar , Bahçelievler Klima Alan Yerler yani kısacası aklınıza gelebilen bütün ürünlerinizi satın alıyoruz tek yapmanız gereken Bahçelievler 2. El Elektronik Eşya demeniz ve yukarıda ki mobil numaralarımızdan bizlere ulaşarak ürünleriniz hakkında bilgi vermeniz ve resimlerini göndermeniz resimleri gönderdiğiniz takdirde fiyatlandırma yapılacaktır ve siz eğer fiyata onay verirseniz sizlere en yakın saha ekiplerimiz gelerek tamamı nakit olmak üzere ödemesini yaparak ürünlerinizi teslim alacaklardır söylediğimiz gibi bizi bulduysanız eğer şanslısınız nedeni ise İstanbul Spot her zaman en yüksek fiyatı vermektedir nedeni ise toptancı olmamız sizlerin sorduğu ve araştırdığınız kişilerde bizlere sormaktadır. Bizleri arayın sizlere ürünleriniz ille de satın biz alacağız demiyoruz arayarak ücretsiz fiyat öğrenme ve bilgi alma konusunda da yardımımızı alabilirsiniz.

Wathsapp Hattımız : 0543 544 53 48

Alt text
Bahçelievler İkinci El Mobilya Alan Yerler

Bahçelievler İkinci El Mobilya Alan Yerler

Hepimizin evinde kullandığı ve olması gereken Mobilyalarımız bizler Bahçelievler 2.El Mobilya ürünlerini alanlar olarak sizlere hizmet vermemekteyiz peki siz sayın müşterilerimiz neden atmak veya birilerine vermem yerine satmayı düşünmüyorsunuz Bahçelievler Eski Mobilya Alan Yerler olarak sizlere hizmet vermekte olan İstanbul Spot 25 yıllık deneyimiyle sizler ile birlikte. Ürünleriniz hakkında tam bilgi verdiğiniz takdirde sizlere tam olarak fiyatlandırma yapılacaktır sizlerden istediğimiz Bahçelievler İkinci El Mobilya Alanlar ve Bahçelievler İkinci El Mobilya Alan Yerler olarak ürünleriniz hakkında tam bilgi verdiğiniz zaman sizlere yapacağımız fiyatlandırma her zaman daha sağlıklı olacaktır nasıl dediğinizi duyar gibiyiz mobilyalarınız da kırık sigara yanığı sökülme parça kaybı gibi durumları bizlere söylemeniz bizler içinde size yapacağımız fiyatlandırma açısından sağlıklı olacaktır.

Wathsapp Hattı : 0543 544 53 48 – 0532 605 14 65

 

Alt text
Bahçelievler Antika Alanlar

Bahçelievler Antika

Senelerin geçmesine rağmen eskimeyen eskiler Antikalar sizleri de Bahçelievler de satmak istediği Antika ürünleriniz mi var ne bekliyorsunuz yukarıda ki mobil numaralarımız dan bizlere ulaşarak Bahçelievler Antika mı Satmak İstiyorum demeniz bizler için yeterli olacaktır bizleri aramayı unutmayın bizler babadan oğula bu işi yapanlarız ve sizlere de en yüksek ve en iyi fiyat veren olarak bilmenizi isteriz.


Saat 24 Gün 7 Her saniyesinde CALIŞIYORUZ…