0543 544 53 48

Küçükçekmece İkinci El Eşya Alan YerlerKüçükçekmece İkinci El Eşya Alanlar

Küçükçekmece ilçesinde mi oturuyorsunuz ?satmak istediğiniz ikinci el eşyanız mı var ? Küçükçekmece  İkinci EL Eşya ürünlerinizin alımı (yada satışı )konusunda sizlere sınırsız hizmet ve kalite sunmaktadır. Eşyamı temiz kullandım fakat değiştirmek istiyorum, etrafımda kullanılmış eşya almak isteyen tanıdığım kimse yok. Ne yapacağım diye düşünmeyin ! Küçükçekmece İkinci EL Eşya Alan Yerler olarak Eşyalarınızın gerekli kontrollerini yaptıktan sonra alış ve satış fiyatlarımızla sizleri her şekilde memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlerle birlikteyiz sizlerden istediğimiz ürünleriniz hakkın da detaylı bilgi vermeniz aksi durumlarda yapılacak olan fiyatlandırma da değişimler görünebilmektedir. Bu durumsa sizlerin canınızı sıkacağı gibi ürünlerinizin den kazanacağınız rakamı da düşürebilir  çünkü vereceğiniz bilgilere göre sizlere fiyatlandırma yapılacaktır. Arkadaşlarınıza, ailenize ve akrabalarınıza tavsiye edebileceğiniz bir hizmetle karşınızdayız.

Alt text

Küçükçekmece İkinci El Led Tv Alan YerlerKüçükçekmece İkinci El Led Tv Alanlar

Günümüz de hepimizin normal olarak gördüğü televizyonlardan bahsedeceğiz bugün zaman ilerledikçe teknolojinin gelişmesiyle televizyonlar artık hayatımızda farklı bir yer tutmakta peki sizler Küçükçekmece İkinci EL Led Tv Alanlar olarak çalışmakta olan İstanbul Spot un artık tonlarca para vermek yerine piyasanın yüzde 20 altına aynı ürünü almaya ne dersiniz. Yapmanız gereken çok basit web sitemiz üzerinden ürünlerinizi beğenerek bizlere kod numarasını söylediğiniz takdirde sizlere ürünlerimiz aynı gün kargo ile gönderilecektir. Tabi ki sadece satış yapmıyoruz sizlerin de ürünlerini satın alıyoruz Küçükçekmece İkinci EL Led Tv Alan Yerler olarak ürünlerinizi satın alıyoruz,  yapmanız gereken ise çok basit ürünlerinizin güncel resimlerini çekerek bizlere göndermeniz durumun da sizlere fiyatlandırma yapılacaktır onay verdiğiniz takdirde ürünlerinizi sizlerin istediği gün ve zaman da gelinerek teslim alınıp tamamı nakit ödemeniz yapılacaktır.

Alt text

Küçükçekmece İkinci El Elektronik Eşya Alan YerlerKüçükçekmece İkinci El Elektronik Eşya Alanlar

Sayın müşterilerimiz hayatımıza sonradan dahil olan sanki onlar olmazsa nefes alamayacak gibi olduğumuz ürünlerdir elektronik eşyalar peki sizler hayatımıza bu kadar dahil olmuş ürünlerinizi neden yüksek fiyatlara alıp zamanı geldiğin de düşük fiyatlara satıyorsunuz bizler Küçükçekmece İkinci EL Elektronik Eşya Alanlar olarak hizmet vermekte olan İstanbul Ticaret in sizlere bir teklifi var ürünlerinizin güncel fiyatlarının yüzde 50 altına satmak yerine yüzde 30 altına satmak istiyorsanız bizlere ürünlerinizin güncel resimlerini göndererek ürünlerinizi satabilirsiniz. Tabi bizler sadece alım yapmıyoruz satışta yapıyoruz aradığınız ancak bulduğunuz zaman çok fazla fiyatlar ödemeniz gereken ürünleri piyasanın yüzde 20 altına satışını yapıyoruz yapmanız gereken ise web sitemiz üzerinde ki mobil numaralarımızdan bizlere ulaşarak aradığınız ürünün kodunu marka modelini söylediğiniz takdirde sizlere sıfır ve ikinci el olan fiyatları söylenecektir. Sizlerin istediğine bağlı olarak seçimini yapmış olduğunuz ürünler gönderilecektir ister kargo ödemeli ister internetten ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Alt text

Küçükçekmece İkinci El Mobilya Alan YerlerKüçükçekmece İkinci El Mobilya Alanlar

Evlerimiz de kullandığımız zamanın eskittiği ancak atmakta istemediğimiz mobilya ürünlerini satmaya ne dersiniz. Küçükçekmece İkinci EL Mobilya Alanlar olarak 20 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermekte olan İstanbul Spot ürünlerinize yüksek fiyat garantisi vermektedir. Ancak maksimum 5 yılı geçmiş ürünlerinizi değerlendiremiyoruz asli nedeni ise bizler yeni ürün aldığımız gibi yeni ürün satışı yapmaktayız 5 yılı geçmiş ancak iyi bakılmış problemsiz ürünlerinizi de değerlendirebiliyoruz sizlerden istediğimiz en büyük durum ise şudur ürünlerinizin herhangi bir problemi kırığı pası çürüğü olmamasına dikkat etmeniz aksi durumlarda gönderdiğiniz resimler de bu durumların fark edilemediği durumlarda ürünlerinize problemsizmiş gibi fiyatlandırma yapılacaktır daha sonrasına uzman ekiplerimiz gelerek ürünlerinizi kontrol ettikleri zaman bir problem olduğu takdirde ürünleriniz teslim alınmayacaktır. Aldığımız ürünlerin kontrollerini tam bir şekilde yapıyoruz ürünleriniz Yatak odası takımı Koltuk Takımı veya aklınıza gelebilecek bütün Küçükçekmece İkinci El Mobilya ürünleri teslim alıyoruz problemleri olmadığı takdirde.

Alt text

Küçükçekmece Antika Alanlar

Küçükçekmece Antika Alan Yerler

Geçmişten günümüze gelmiş tarihi değeri olan şeydir antika peki sizlerin de elinde satmak istediği ancak satacağınız yeri tam bulamıyor musunuz bizler 20 yılı aşkın süredir Küçükçekmece Antika Alanlar olarak hizmet vermekteyiz. Ürünleriniz hakkında detaylı bilgi verdiğiniz takdirde sizlere bir fiyatlandırma yapılacaktır ve yapılan fiyatlandırma sonrasın da ürünlerinizin bir problemi yok ise sizlerden satın alınacaktır ancak sizlerden istediğimiz en büyük durum ürünlerinizin gerçek olması ürünlerinizin sahte olduğu veya bir problemi olduğu takdirde ürünlerinizi satın alamıyoruz.