0543 544 53 48

Sarıyer İkinci El Eşya Alan YerlerSarıyer İkinci El Eşya Alanlar

Sizlerin de destekleri ile beraber 20 yıla meydan okuyan İstanbul spot Sarıyer İkinci El Eşya Alanlar olarak sektörünün yıldızı olmakta ve çalışmalarına devam etmektedir. Bizler kimiz eminim ki sizler de merak ediyorsunuz biz Sarıyer 2.El Eşya Alan Yerler dendiği zaman ilk akla gelenleriz yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el eşya ürünlerinizi satın alıyoruz ancak ürünlerinizin maksimum 5 yılı geçmemiş olmasına ve temiz kullanılmış olmasına dikkat ediyoruz bizler eski bitmiş parçalanmış yani çöp ürün almıyoruz aksine temiz kullanılmış problemi olmayan sıfıra yakın veya sıfır ürünler satın alıyoruz, buna nitekim de ürünlerinize o derecede fiyatlandırma yapıyoruz sizlerden gelen bilgiler göz önüne alınarak yapılacak olan fiyatlandırma sonrasın da ürünleriniz sizlerin istediği gün ve zaman da uzman ekiplerimizin kontrolünde satın alınmaktadır, tamamı nakit ödemesi yapılarak alınan ürünlerinizin aksi bir durum yaşanmadığı sürece telefon görüşmelerinde yapılan fiyatlandırma üzerinden alınacaktır.

Alt text

Sarıyer İkinci El Led Tv Alan YerlerSarıyer İkinci El Led Tv Alanlar

Her akşam veya gün içersin de istemsizce hayatın normal durumlarından kabul edilen bir şeydir televizyon izlemek tabi ki teknolojinin ilerlemesi ile evlerimizde ofislerimizde ki televizyonların da inceldiğini ve görüntü kalitesinin sanki izlediğimiz bir programın içerisindeymişiz gibi bir hissiyat vermekte olduğunu gün geçtikçe daha net anlayabiliyoruz peki Sarıyer İkinci EL Led Televizyon Alanlar olarak sizlere yıllardır İstanbul Spot Eşya adı altında hizmet vermekte olanlar olarak sizlerin satmak istediği sıfır veya İkinci El Led Televizyon ürünlerinizi yüksek fiyatlara değerlendirebiliyoruz yapmanız gereken sadece Sarıyer İkinci EL Led Tv Alan Yerler  yazarak  web sitemiz üzerinde ki mobil numaralarımızdan ürünlerinizin güncel resimlerini gönderdiğiniz takdirde sizlere bir fiyatlandırma yapılacaktır. Yapılan fiyatlandırma sonrasında onay verildiği takdirde sizlerin istediği veya müsait olunan bir zamanda ürünleriniz uzman ekiplerimiz aracılığı ile teslim alınacaktır. Her yazımız da bu konudan bahsetmek belki sizlere sıkıcı gelmiş olabilir ancak ürünlerinizin maksimum 5 yılı geçmemiş olmasına dikkat etmeniz hususunda dikkat etmenizi istiyoruz.

Alt text

Sarıyer İkinci El Elektronik Eşya Alan YerlerSarıyer İkinci El Elektronik Eşya Alanlar

Gündelik hayatımızın artık her noktasında bulunan ve çalışmalarımızda gezintilerimiz de kısacası hayatımızı kolaylaştıran Sarıyer İkinci El Elektronik ürünlerden bahsedeceğiz sizlere. Yıllar geçtikçe günümüz teknolojisinde kullanmakta olduğumuz en basiti Cep Telefonları hayatımızda bir parçamız eksikmiş onunla tamamlanmış gibi durmuyor mu , sizlerin de kullandığı veya kullanmaktan sıkıldığı satmak istediği Sarıyer 2.El Elektronik  Eşya ürünlerinizi satın alıyoruz bizler ile mobil telefonlarımız üzerinden görüşebilir mail atabilir veya tıkla teklif al butonundan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlerden gelen bilgilere göre ürünlerinize fiyatlandırma yapılacaktır. Yapılan fiyatlandırma sonrasın da onay verilmesi üzerine ürünlerinizi sizlerin istediği gün ve saatte teslim almak için konunun uzmanı ekip arkadaşlarımız gelerek ürünlerinizi teslim alacaklardır. Sizlerden istenen güncel resimler ürünlerinizin bir problemi olduğu takdirde teslim alınmayacağını da sizlere belirtmek isteriz.

Alt text

Sarıyer İkinci El Mobilya Alan YerlerSarıyer İkinci El Mobilya Alanlar

Hayatımızı kolaylaştıran ve rahat etmemizi sağlayan ürünlerdir mobilyalar, eskiye gidecek olursak saman yataklardan tutun da divanlara kadar hatta koyun yününden doldurulmuş yastıklara kadar mobilyaların aslında insanların yerleşik hayata geçtiği günden itibaren evlerimiz de ofislerimiz  de hatta ve hatta hayatımızın her noktasın  bulunmaktadır. İstanbul Spot un sizlere bir teklifi var  Sarıyer İkinci El Mobilya Alan Yerler olarak satmak istediğiniz ürünlerinizi fiyatlarını düşürmeden yüksek rakamlara alarak ve sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktayız bizlere göndereceğiniz ürünlerinizin güncel resimleri ile sizlere fiyatlandırma yapılacaktır. Ancak sizlerden istenen ürünleriniz hakkında tam ve detaylı bilgi vermeniz doğrultusun da sizlere yapılacak olan fiyatlandırmaya yön vereceğinizdir. Yani ürünleriniz de yırtık kırık veya bir çalışmayan aksam olduğu zaman bizlere söylemeniz önemle rica olunmaktadır. Sarıyer 2.El Mobilya Alanlar  adı altında çalışan uzman ekiplerimiz ürünlerinizi kontrole geldiklerin de bir problem kırık veya yırtık olduğu durumlarda ürünlerinizi teslim alamıyoruz bizlere tam bilgi vermeniz bu konu hususunda hassasiyet göstermenizi temenni eder iyi günler dileriz

Alt text

Sarıyer Antika Alanlar

Sarıyer Antika Alan Yerler

Geçmişten günümüze gelmiş tarihi bir değer sahip tir antika ürünler sizlerin evlerinde 10 yıl duran sandalye veya 40 yıldır bekletilmiş bir çakmak değildir. Antika uzun yıllar önce tarihine adını kazımış veya çok uzun yıllar önce insanların kullandığı bir kap kaçak da olabilir. Bunu anlayabilmeniz için ya sizlere söylenmesi yada sizlerin konuyu çok iyi bilmeniz gerekmektedir. İşte tam bu sırada sizlere Sarıyer Antika Alanlar olarak hizmet vermekte olan İstanbul Spot Eşya ürünlerinizin gerçeklik oranını ve fiyatını söylemesi için bir çıkış noktası olabilir yapmanız gereken ise çok basit ürünlerinizin resimlerini bizlere göndererek uzman ekip talebinde bulunabilirsiniz.