0543 544 53 48

Şişli İkinci El Eşya Alan YerlerŞişli İkinci El Eşya Alanlar

Gündelik hayatımızda kullanmış olduğumuz eşyalarımızın zaman geçtikçe yıprandığını ve eskidiğini görmekteyiz. İşte bu gibi durumlarda bizler Şişli İkinci El Eşya Alanlar olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışma prensibimiz de kullanılmış eşyaların temizliğine ve sorunsuz olmasına göre fiyatlandırma yapmaktayız. Bunlar mobilya satmak istediğiniz zaman bunların yıpranmamış veya kırık olmayan çalışmayan bir aksam olmamasına dikkat ediyoruz. Sizlerden istediğimiz en önemli durumlarda bunlar mesela bir buzdolabı satmak istiyorsunuz bizleri aradınız sizlerden ürünlerinizin resimleri ne zaman aldığınız ne zamandır kullanıyorsunuz çalışıyor mu çalışmıyor mu bu tip sorular sorulacaktır, vereceğiniz cevaplara ve resimlere bakılarak sizlere fiyatlandırma yapılacaktır, sizlerden istenen tam ve detaylı bilgi vermeniz yapılacak olan fiyatlandırmayı tam anlamıyla sizlerin söyledikleri belirleyecektir. Şişli İkinci El Eşya Alan Yerler olarak sektöründe yıllarını vermiş sizlerin memnuniyeti ve kesesini düşünerek hareket etmekteyiz, ürünlerinizin problemli yönleri var ise bizlere söylemeniz durumunda uzman ekiplerimiz ürünleri almaya geldikleri zaman sizlerden ürünlerinizi alarak tamamı nakit olarak ödemesi yapılacaktır.

Alt text

Şişli İkinci El Led Tv Alan YerlerŞişli İkinci El Led Tv Alanlar

Gündelik hayatın umursanmaz ürünlerinden olan Led Televizyonlar umursanmazdan kastımız televizyonların aslında ne kadar hayatımızda olduğu ancak bizlerin farkında bile olmadan dünyayı oradan takip ettiğimizi unuttuğumuzdan bahsediyoruz. Eskilerde sokaklarda gezerek gazete dağıtılırdı artık teknolojinin gelişmesiyle küçük bir kutu içerisinden dünyayı takip edebiliyoruz. Hatta gündelik hayatımızın zaman geçirme film izleme yani kısacası hayatımızda ki eksiklikleri tamamlamasıyla bilinmekte. Peki evlerinden iş yerlerinizde ofisleriniz de kullandığınız veya kullanmaktan sıkıldığınız zaman ne yapmayı düşünüyorsunuz. Artık düşünmeye son Şişli İkinci El Led Televizyon Alanlar olarak sizlere senelerdir hizmet vermekte olanlar olarak sizlere bir teklifimiz var satmak istediğiniz Şişli İkinci El Led Televizyon ürünlerinizi satın alıyoruz satın alma işlemimiz ise çok basit olmaktadır ürünlerinizin detaylı resimlerini bizlere göndererek sizlere yapılacak olan fiyatlandırmaya onay verdiğiniz takdirde sizlerin istediği gün ve zamanda ürünleriniz tamamı nakit olmak üzere alınacaktır.

Alt text

Şişli İkinci El Elektronik Eşya Alan YerlerŞişli İkinci El Elektronik Eşya Alanlar

Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir hayatımızın artık eksikliklerini tamamlarcasına kullandığımız ve olmazsa olmazlarımız arasında olan Elektronik eşyalar hayatımızı kolaylaştırdığı gibi bizlere çok büyük bir zaman kazandırıyor. Sizlerin de satmak istediği Şişli İkinci El Elektronik Eşya Alanlar ürünlerinizi bizlere mesaj mail veya tıkla teklif al bölümleri olarak gönderebilir ürünlerinizi satabilirsiniz. Tabi ki sadece satmak değil bizlerden satın almak istediğiniz zamanlar da bizleri arayarak aradığınız ürünlerin ürün kodlarını modellerini sorarak öğrenebilirsiniz. Yığınlarca para vermek yerine aynı ürüne veya ikinci eline daha az fiyatlara ulaşabilirsiniz, sizlerden istenen durum ise satmak istediğiniz ürünlerinizin durumları yani bizlere gönderdiğiniz resimler baz alınarak sizlere fiyatlandırma yapılacaktır ürünleri almaya gelen uzman arkadaşlarımız ürünlerde sizin söylemediğiniz bir durum ile karşılaştığı zaman ürünleriniz teslim alınmayacaktır.

Alt text

Şişli İkinci El Mobilya Alan YerlerŞişli İkinci El Mobilya Alanlar

Yaşadığımız günlerde rahatımıza düşkün olduğumuz bir aşikardır. Peki almış olduğumuz bir yatak odası takımı bizleri ne kadar rahat ettirebilir. Uzmanların yorumlarına göre yataklarımızı 5 yıl sonra değiştirmek sırt ve bel sağlığımız ayrıca uykumuz açısından bizlere yardımcı olacağını söylüyor peki sizler Şişli İkinci El Mobilya Alanlar ve Şişli İkinci El Mobilya Alan Yerler adı altında çalışmakta olanlar yani bizler ile tanışmadınız mı satmak istediğiniz Koltuk Takımı , Yatak Odası Takımı , Mutfak Takımı , Çekyat , ve aklınıza gelebilecek bütün mobilya ürünlerinizi satın alıyoruz yapmanız gereken tek şey bizlere arayarak ürünleriniz hakkın da detaylı bilgi vermeniz ve güncel resimlerini bizlere göndermeniz sizlere yapılacak olan fiyatlandırma sonrasın da uzman ekiplerimiz gelerek ürünlerinizi teslim alacaklardır. Ancak ürünleriniz resimlerde göründüğünden dolayı detaylı bir şekilde inceleme ekiplerimiz geldiğinde yapılacaktır, bundan dolayı sizlerden gelen bilgiler bizler için çok önemli detaylı bir şekilde bizlere bilgi veriniz.

Alt text

Şişli Antika Alanlar

Şişli Antika Alan Yerler

Geçmişten günümüze gelmiş eskiler değildir antika. Antika tarihi bir değere sahip ünlü ve özel inşaların yeri geldiğinde kaleme aldığı veya resmettiği durumlardan oluşmaktadır. Sizlerin de geçmiş aile büyüklerinizden kalmış ancak belli nedenlerden dolayı satmak istediğiniz ürünleri Şişli Antika Alan Yerler olarak sizlerden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken sadece bizlere mobil numaralarımızdan ulaşarak uzman ekip istemek ekiplerimiz gelerek ürünlerinizin kontrolünü yapacak ve sizlere bir fiyatlandırma yapacaktır. Vereceğiniz onay sonrasında ürünlerinizi teslim alarak tamamı nakit olmak üzere ödemenizi yapacaktır.